Telefon: (+48) 22 380 23 87 | (+48) 509 479 006

Adres kontaktowy: biuro@zo.com.pl

w trosce o środowisko

Zarządzanie sektorem gospodarki odpadów - konsulting, audyt, Outsourcing


Więcej informacji Kontakt

10 LAT DOŚWIADCZENIA

Zarządzanie Odpadami Sp. z o.o.

Gospodarka odpadami- konsulting, audyt, zielony Outsourcing


Firma Zarządzanie Odpadami Sp. z o.o. od początku swojej działalności zajmuje się racjonalną gospodarką odpadami. Gromadzone odpady są odpowiednio przez nas zabezpieczane i magazynowane do czasu zgromadzenia odpowiedniej partii transportowej w miejscu wskazanym przez osobę zlecającą usługę. Właściwa gospodarka odpadami wymaga odpowiedniej selekcji, dzięki czemu poszczególne odpady są przechowywane w sposób niezagrażający otoczeniu.

Audyt środowiskowy

Dokumentacja oraz wywiad techniczy celem ustalenia problemu zlecenia

Konsulting gospodarki odpadami

Opracowanie dokumentacji, wniosków, pomoc z uzyskaniem pozwoleń

Kompleksowy outsourcing

Usługi zielony outsourcing

Prawidłowa gospodarka odpadów

Pełna gospodarka odpadami
Działamy w oparciu o krajowe i międzynarodowe przypisy prawa regulujące zasady utylizacji odpadów niebezpiecznych, komunalnych oraz odpadów ujętych przez Marszałka Województwa Mazowieckiego w decyzji Nr 292/11/PŚ. O, dotyczącej zasad gospodarowania odpadami przez nasze przedsiębiorstwo.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych, papy czy innych materiałów wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy na temat metod i technik zabezpieczania odpadów i odzysku. Znajdujące się na terenie naszego przedsiębiorstwa instalacje do utylizacji papy oraz innych odpadów (w tym niebezpiecznych) spełniają rygorystyczne warunki BAT („Best Available Techniques”), a ich efektywność oraz skuteczność zostały wielokrotnie docenione.

W trosce o zapewnienie kompleksowej obsługi naszym klientom oferujemy również wywóz gruzu osobom prywatnym i firmom budowlanym. Także w zakresie wywozu gruzu posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia.

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu odpadami, w tym niebezpiecznymi, niezbędne pozwolenia na demontaż, wytwarzanie, zbieranie, transport, unieszkodliwianie, utylizację i odzysk odpadów oraz profesjonalne ekipy i specjalistyczna flota transportowa pozwalają nam kompleksowo zarządzać także odpadami przemysłowymi i komunalnymi..

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Budowa czystego biznesu

czyli wszystko co powinien wiedzieć każdy Przedsiębiorca po ostatnich zmianach w ustawie o odpadach i ustawie prawo o ochronie środowiska.
Poczuj ulgę!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Doradztwo i projektowanie systemów gospodarki odpadami w Twojej firmie, składa się:

*** usługi dostępne na terenie całej Polski!

Wywóz i unieszkodliwianie komunalnych odpadów stałych

Gospodarka odpadami komunalnymi

Wiecej informacji

Wywóz i unieszkodliwianie komunalnych odpadów wielkogabarytowych

Gospodarka odpadami komunalnymi

Wiecej informacji

Wywóz i unieszkodliwianie gruzu

Gospodarka odpadami komunalnymi

Wiecej informacji

Wywóz i unieszkodliwianie nieczystkości ciekłych

Gospodarka odpadami komunalnymi

Wiecej informacji

Wywóz i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych

Gospodarka odpadami przemysłowymi

Wiecej informacji

Wywóz i zagospodarowanie odpadów innych niż niebezpieczne

Gospodarka odpadami przemysłowymi

Wiecej informacjiZarządzanie Odpadami Sp. z o.o.

Twoja inwestycja w wspólną przyszłość!

Posiadamy ogromne doświadczenie, poparte wieloletnią praktyką, w zarządzaniu odpadami, w tym niebezpiecznymi. Dysponujemy koniecznymi pozwoleniami umożliwiającymi nam demontaż, wytwarzanie, zbieranie, transport, unieszkodliwianie, odpadów. Dzięki nam możliwa jest bezpieczna utylizacja odpadów niebezpieczny, papy oraz innych materiałów i prawidłowy ich odzysk, zgodny z zasadami ochrony środowiska. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy pracują w oparciu o nowoczesną, specjalistyczną flotę transportową. Pozwala nam to na szybki i sprawny wywóz gruzu oraz kompleksowe zarządzanie odpadami przemysłowymi i komunalnymi.

Działalność naszego przedsiębiorstwa jest oparta na obowiązujących przepisach prawnych, głównie zaś na:

Ustawie z dnia 27 kwietnia 2001r. o odpadach gospodarczych

Prawie Ochrony Środowiska

Rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 kwietnia 2004r. w sprawie sposobów i warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania odpadów niebezpiecznych.

Dysponujemy pozwoleniem zintegrowanym dla instalacji do składowania odpadów z dnia 12.11.2007 (nr ŚR.III.6618-8/07) oraz pozwoleniem zatwierdzonym decyzją z dnia 28.11.2007r. (znak RLO-7647/53/05/07) na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne na terenie całego kraju. Nasze działania reguluje również decyzja, zezwalająca na prowadzenie prac na terenie całego kraju.


Program gospodarki odpadami Decyzja na transport

Audyt środowiskowy

Dokumentacja oraz wywiad techniczy celem ustalenia problemu zlecenia

Zapoznaj się z ofertą

Konsulting gospodarki odpadami

Opracowanie dokumentacji, wniosków, pomoc z uzyskaniem pozwoleń.

Zapoznaj się z ofertą

Zielony Outsourcing

Rozwiązanie długofalowe, oparte na zaufaniu i współpracy w biznesie

Zapoznaj się z ofertą
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


Nasze doświadczenie pozwala na współpracę z każdym. Nasza wyspecjonalizowana kadra pracowników oraz posiadany sprzęt oraz zdobyta wiedza, pozwala znaleźć nam optymalne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją i wymaganiami każdego zleceniodawcy.

care.png

Dostępność

Prace związane z realizacją zleceń wykonujemy na terenie całej Polski!

care.png

100% bezpieczeństwa

Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody demontażu, dbamy o ekologię oraz zdrowie naszych klientów.

care.png

Brak ukrytych kosztów

Wyceny przygotowujemy w ciągu jednego dnia roboczego.

care.png

Gwarancja Skuteczności

Realizowane usługi są objęte gwarancją skuteczności. Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

O wysokiej jakości naszych usług i profesjonalnym podejściu do gospodarki odpadami świadczą nowoczesne instalacje do unieszkodliwiania odpadów, które spełniają wymogi BAT („Best Available Techniques”) i zostały odznaczone licznymi wyróżnieniami, w tym:

  • złotym medalem w 2009r. na Międzynarodowych Targach w Brukseli
  • brązowym medalem w 2010r. na Międzynarodowych Targach Paryżu
  • nagrodą w konkursie Innowator Roku 2008 w kategorii Innowacyjna Instalacja w usługach i Partnerem Polskiej Ekologii.

Nasze przedsiębiorstwo jest członkiem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami oraz Polskiego Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami. Naszym główny celem jest ochrona środowiska przy wsparciu innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz minimalnej ingerencji w środowisko naturalne.

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, jeżeli nurtują Cię jakieś pytania związane z sektorem zarządzania gospodarką odpadów. Chętnie odpowiemy na każde Twoje zapytanie. Poniżej przedstawiamy Ci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Głównym zadaniem wykorzystania usług zielonego outsourcingu jest Twoj komfort. To my wykonamy za Ciebie stosowne kroki, których działnia przyczynią się do prawidłowego funkcjonowania firmy, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej dot. ochrony środowiska.

Audyt jest sprawdzeniem Twojej firmy, pod względem stanu faktycznego, a regulają Unii Europejskiej dot. ochrony środowiska.

Usługi konsultingowe w zakresie ochrony środowiska są niezbędnym wsparciem, bez którego żadna firma niezależnie od branży nie może prowadzić swojej działalności jeżeli zakres jej usług może wpływać lub wpływa na środowisko.

Gospodarka odpadami umożliwia odzysk zgodny z zasadami ochrony środowiska i zapewnia unieszkodliwienie substancji groźnych. Ponadto gospodarka odpadami związana jest również z zastosowaniem szczególnych zasad oraz wytycznych w odniesieniu do odmiennych rodzajów odpadów.

Wszelkie informacje dotyczące naszych działań w tym omówienie zakresu oferty otrzymasz dzowniąc na numer (+48) 22 380 23 87 lub (+48) 509 479 006, a także za pośrednictwem formularza kontaktowego dostepnego na stronie, lub poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres: biuro@zo.com.pl

Zajmujemy się dosłownie każdym odpadem, klasyfikowanym w tabelki BDO. Pełna lista odpadów znajduje się na naszej stronie w zakładce cennik. Jeżeli twoje odpady nie są sklasyfikowane w naszaej tabeli kodów BDO, pomożemy Ci znaleźć podmiot, który będzie w stanie wykonać to zadanie.
*** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail), stosownie do treści ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Zarządzanie Odpadami Sp. z o.o. tutaj.